loader image

7 טיפים סופר חשובים לבחירת איש מקצוע נכון לבניית האתר שלכם

אתר איכותי הוא חלק מהמיתוג והתדמית שלכם, כדי לבנות אתר טוב אתם חייבים בונה אתרים מקצועי, בעל ניסיון רב והבנה עמוקה, אתר כזה שתקבלו בזכותו לקוחות חדשים, ותוכלו תאכל'ס לסגור עסקאות בזכותו.

הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את איש המקצוע הנכון עבורכם ועבור העסק שלכם:

1. ניסיון רבותיי ניסיון

ראשית, כדי להבין אם אתם עובדים עם בונה אתרים מקצועי אתם חייבים לצפות בתיק העבודות שלו, לראות את הסגנון, לראות שבאמת ישנה התאמה בין האתר לבין הלקוח, ולבחון איך האתרים שלו בנויים ועובדים בפועל. חשוב לשים לב שאלו אתרים שהוא בנה בעצמו, ולא החברה שבה הוא עובד

2. שיחה ראשונית עם נותן השירות
בשיחה זאת תספרו על העסק שלכם ומה הצרכים והרצונות שלכם, נסו לדייק כמה שיותר ולהסביר איזה אתר מתאים לכם. הכינו את כל הצרכים והשאלות שלכם מראש, כמו גם את הפרטים שאתם רוצים למסור באופן המדוייק ביותר, כך שהחברה תוכל להכין עבורכם הצעת מחיר מדוייקת, ללא הפתעות. תהליך בניית אתר הוא תמיד תהליך משותף.

3. אין כמו כימיה
חשוב מאד, בשיחת ההיכרות תוכלו להתרשם מאיש המקצוע, הוא ילווה אתכם לאורך הדרך, לכן חשוב שיהיה ביניכם חיבור טוב ותקשורת טובה, זכרו שאתם עובדים עם אנשים, חשוב שיהיה לכם נעים לעבוד איתם.

4. אז איך באמת תוכלו לדעת איזה בונה אתרים לבחור?
יש היום לא מעט בוני אתרים, בונה אתר מקצועי חייב לדעת איך לבנות אתר איכותי ואיך האתר צריך להראות. בנוסף, לבונה האתר צריכה להיות הבנה פסיכולוגית איך עובד מוחו של הלקוח.
לפעמים אתם מתרשמים מאתר שמעוצב בקפידה, אבל רגע… תבדקו היטב האם הוא נוח מבחינת חווית המשתמש.

5. הכל כלול?
בניית אתרים כוללת בתוכה גם רכיבים נלווים, אחד הדברים הקריטיים שאתם צריכים לבדוק ולהבין כאשר עובדים עם בונה אתרים הוא מה אתם מקבלים בתהליך. האם החבילה כוללת אחסון ודומיין,
או שזה בתוספת תשלום? האם זה כולל כתיבת תוכן לעמודים, עיצוב גרפי, אבטחת האתר, הזנת תכנים, הדרכה, אחריות ועוד… האם ישנם עוד רכיבים נוספים שתצטרכו להוסיף, מהי העלות הנוספת לכל שעת עבודה נוספת או לכל רכיב נוסף?

6. ללא הגבלות וחוזים דרקוניים
כדאי לחתום עם בונה האתר על הסכם כדי למנוע בעיות בעתיד, בדקו היטב את ההסכם שאתם חותמים עליו ושימו לב לא לחתום על חוזים דרקוניים שיסבכו אתכם בהמשך, יגרמו לכם עוגמת נפש והוצאות מיותרות.

בנוסף, כאשר אתם מתנהלים מול בונה אתרים, חשוב שלאחר סיום העבודה תוכלו, אם תרצו, לאחסן את האתר בעצמכם ללא שום התחייבויות לבונה האתר.

7. סוס מנצח לא מחליפים

וורדפרס היא מערכת קוד פתוח שניתן להורידה ללא עלות ולבנות איתה אתר ללא מגבלות, היא מצטיינת בידידותית למשתמש.
אם בונה האתר בונה בעזרת מערכת אחרת בפיתוח אישי או על ידי מערכות אחרות, לדוגמא אם יבנו לכם אתר בוויקס אתם מסתכנים בקוד סגור שתהיו חייבים להמשיך איתו, אלא אם אתם מוכנים לוותר על האתר ולבנות אותו מאפס.
מערכות אחרות מסוכנות אף יותר כיוון שרק בונה האתר יכול ויודע לבצע בהן שינויים ולספק להן תמיכה, בנוסף כל דבר נוסף שתרצו יעלה לכם לא מעט…

לסיכום

לבחור בונה אתרים מעולה זה קריטי, שימו לב לנקודות שציינתי, בחרו אדם שהתחברתם אליו ולעבודות שלו, ואתם סומכים עליו.

השליחות והתשוקה שלי לבניית אתר שיתאים לכם היא ערך עליון עבורי, אני משלב בה יצירתיות לצד חוויה מרגשת ועיצוב המתאים לכל לקוח. הצוות שלנו לא משתמש בתבניות מוכנות, אלא תופרים לכל לקוח את האתר לפי מידתו וצרכיו, קשובים אליו ומקפידים על כל פרט, כל זה כדי לראות תוצאות בשטח, לעזור ללקוח להגדיל את מספר הלקוחות שלו ושיוכל באמת לסגור עסקאות.